top of page
  • AkiSel

Ruszyła zbiórka pieniędzy i krwi dla rannego Policjanta – pomóżmy

Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na specjalistyczne leczenie i rehabilitację poszkodowanego policjanta, który w wyniku interwencji, został postrzelony. Każda złotówka się liczy.
Policja apeluje - pomóżmy
Policja apeluje - pomóżmy, fot:" KGP

Ruszyła zbiórka pieniędzy na rehabilitację i szybki powrót do zdrowia dla naszego Kolegi. Na konto Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego można dokonywać dobrowolne wpłaty:

14 1020 5226 0000 6102 0551 4130 – Bank PKO BP z tytułem: “Zbiórka na rzecz rodzin poszkodowanego policjanta z Bolesławca”.


oraz link do zbiórki: https://zrzutka.pl/zjd5zw


Funkcjonariusza czeka na pewno długa, żmudna i kosztowna rehabilitacja oraz specjalistyczne leczenie, by mógł powrócić do zdrowia. Za każdą złotówkę w imieniu Rodziny naszego Kolegi oraz Naszym – dziękujemy - napisali Policjanci


Policja Apeluje także o honorowe oddawanie krwi w dowolnym punkcie krwiodawstwa w całej Polsce z informacją " Dla policjanta z Bolesławca". Nasz Kolega walczy o życie we wrocławskim szpitalu.

Apelujemy o honorowe oddawanie krwi w dowolnym punkcie krwiodawstwa w całej Polsce z informacją "Dla policjanta z Bolesławca". Nasz Kolega walczy o życie we wrocławskim szpitalu.


Pierwsi dolnośląscy funkcjonariusze już przekazali najcenniejszy dar, jakim możemy się podzielić, czyli krew. Jeśli i Ty możesz to zrobić – pomóż… Dziękujemy za każdy mililitr.

źródło - policja.gov

 

Comments


bottom of page